Zayıflatıcı Tayt Nasıl Kullanılır

Zayıflatıcı Tayt Nasıl Kullanılır?

Çoğu kadının en büyük sorunlarından olan geniş basenler, karın ve yan yağlardan kurtulmanın en kolay yollarından biri, yapılan küçük egzersizlerin etkisini büyütecek zayıflatıcı tayt kullanmaktır. Tayt yapısı itibariyle sıkılaştırıcı özelliğe sahiptir. Tayt zayıflamanın yanı sıra bacaklarda selülit oluşumunu engellemekte ve var olan selülitleri de düzenli kullanım sonucunda ortadan kaldırmaktadır. Elit Zayıflatıcı tayt aynı zamanda, kilo alıp verme ya da doğum sonrası meydana gelen çatlakların da iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Elit Zayıflatıcı Tayt,yapılan egzersiz ya da küçük yürüyüşlerdeki etkiyi maksimum seviyeye çıkararak, sıkılaşmanızda ve tabi ki bölgesel olarak kilo vermenizde oldukça etkilidir. Vücut ısısını arttırarak metabolik işlemlerin kontrollü ve etkin çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bölgesel incelme vücudun istenilen formda şekillenmesini ve terleme yoluyla sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar. Özellikle karın, simit ve kalça bölgesindeki yağlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Elit zayıflatıcı tayt termal özelliğe sahip olması nedeni ile çamaşır makinesinde yıkanmamalıdır. Makinede yıkamak Elit zayıflatıcı taytın kumaş yapısını bozabilmektedir. Günlük kullanımınız bittikten sonra taytı ters çevirerek havalandırabilirsiniz. Yıkamak isterseniz taytı akşamdan suya bastırdıktan sonra sabah çok az bir deterjanla elde yıkayabilirsiniz.

SEPET