1. elitkorse.com.tr ‘ye nasıl üye olabilirim ?
Sitemize Hesabım bölümündeki Üye Ol bağlantısını tıkladığınızda gelen ekrandaki formu doldurarak veya Facebook ve Twitter logolarını tıklayarak üye olabilirsiniz.

2. elitkorse.com.tr ‘den nasıl sipariş verebilirim ?
Satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri sepete ekledikten sonra Ödeme – Ödemeye Geç butonuna tıklayarak bir sonraki adım olan teslimat ve fatura bilgileri bölümüne geçiniz. Formu doldurarak KAYDET butonuna tıklayınız. Bu ekranda dilerseniz siparişiniz ile ilgili not ve açıklamaları yazabilirsiniz. DEVAM ET butonuna tıklayarak ödeme şeklinizi belirleyiniz. Ön bilgilendirme şartlarını& Mesafeli satış sözleşmesini okuyup onayladıktan sonra SİPARİŞİ TAMAMLA butonuna tıklayarak siparişinizin bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

3. Siparişimi ne zaman teslim alabilirim ?
Siparişiniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Tahmini teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş gününde işleme alınıp; ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilmeye başlanır. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ve sms ile bilgi gönderilecektir.

SEPET